Naprawa zmywarek w Jeleniej Górze

Naprawa zmywarek w Jeleniej Górze

Witam.

Kto podejmie się konserwacji sprzętu agd w Jeleniej Górze? Wszystkie Wasze odpowiedzi są mile widziane.

saradonin

Posty: 14

 
Zawsze wydawało mi się, iż naprawa sprzętu gospodarstwa domowego jest niezmiernie kosztowna. Niedawno nieco zmieniłem zdanie, gdy moja pralka w ogóle przestała działać.

Wezwałem fachowca i okazało się, iż to zaledwie jakiś bezpiecznik. Wszystko kosztowało mnie kilkadziesiąt złotych, więc nie zawsze awaria znaczy konieczność wymiany sprzętu AGD na nowy, uff :)

woytazo

Posty: 14

 
Gdy chodzi o serwis urządzeń AGD w Jeleniej Górze to mam z nim przede wszystkim miłe doświadczenia, ponieważ miałem okazję korzystać z usług jednej firmy. Nie rozczarowała mnie, a jej poziom usług sprostał moim sporym oczekiwaniom. Widzę, że Wy z kolei macie mieszane uczucia, więc być może trafiliście na kiepskie serwisy w naszym mieście :)

azBee

Posty: 18

 
Wśród serwisów urządzeń AGD w Jeleniej Górze dla mnie zdecydowanym liderem jest http://whirlpoolserwis.pl. Korzystałem z ich usług dwukrotnie, gdy naprawiałem pralkę i zmywarkę. Teraz polecam ich znajomych, którzy zarówno są zadowoleni z profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do klienta i atrakcyjnych cen. Szczerze polecam! :)

Krzysio

Posty: 25

 
Przyznam szczerze, iż także zauważyłem, iż usługi serwisowe Whirlpool są dość popularne. Na początku zaniepokoiłem się, iż ma to związek z awaryjnością tych sprzętów AGD.

Później jednakże doszedłem do wniosku, iż większy wpływ ma na to popularność tej marki.

CzarnyBlant

Posty: 25

 
Jestem przekonany, że usługi serwisowe Whirlpool będą w stanie sprostać Twoim wymaganiom. Osobiście nie zawiodłem się, bo podczas okresu gwarancyjnego zgłosiłem usterkę. Przyjechał przedstawiciel serwisu, który szybko się z nią uporał i przywrócił mojej pralce pełną sprawność. Nie mogę mieć zastrzeżeń do usług serwisowych.

truskaweczka123

Posty: 21

 
Przyznam szczerze, że Wasze doświadczenia odnośnie naprawy AGD w Jeleniej Górze są bardzo ciekawe. Z zainteresowaniem przeczytałem wypowiedzi w tym temacie, a teraz posiadam także większą wiedzę. W rezultacie mogę dokonać bardziej przemyślanego wyboru osoby, która zajmie się serwisem moich urządzeń AGD :)

zoferek

Posty: 20

 
Przyznam szczerze, że także zauważyłem, iż usługi serwisowe Whirlpool są dość popularne. Na początku zaniepokoiłem się, że ma to związek z awaryjnością tych sprzętów AGD.

Potem jednak doszedłem do wniosku, że większy wpływ ma na to popularność tej marki.

jajosz12

Posty: 24

 
Dla mnie bardzo pomocny okazał się mobilny serwis Whirlpool, dzięki któremu szybko udało się usunąć usterkę, której uległa moja pralka. Serwisant przybył do mojego mieszkania na drugi dzień od zgłoszenia awarii i dzięki niezbędnemu wyposażeniu usunął problem. Dobra sprawa.

Snaco

Posty: 18