jakość powietrza a bieganie, opinie

jakość powietrza a bieganie, opinie

Znacie może strony, na której znajdę kalkulator BMI? Czy warto korzystać z tego typu kalkulatorów. Wydaję mi się, że mam niestety nadwagę.

MBsmoke

Posty: 2

 
Kalkulator BMI służy do tego, abyś sprawdził sobie prawidłową masę ciała. Jest on bardzo dobry, gdy wydaje Ci się, że masz niedowagę lub nadwagę. W łatwy sposób można to obliczyć.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Musisz sprawdzać jakość powietrza przed bieganiem. Ja zawsze to robię za pomocą tej strony inertentowej https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda. Jest to specjalna strona przeznaczona dla biegaczy.

kerad17

Posty: 5

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas ogromnego smogu mnóstwo zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co niesłychanie źle wpływa na nasze zdrowie.

Bienkus

Posty: 7

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas dużego smogu wiele zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co bardzo źle wpływa na nasze zdrowie.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Kalkulator BMI używa się, jeśli chcemy sprawdzić, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to zrobić samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

pawel253

Posty: 3

 
Kalkulator biegowy najczęściej sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób sprawdzić dystans, a także jakie tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

Marioleczka

Posty: 5