Systemy wdrożeniowe ERP, które ?

Systemy wdrożeniowe ERP, które ?

Witam.

Podajcie mi proszę najbardziej wydajne i stabilne systemy erp dla księgowości i zarządzaniem finansami. Będę bardzo wdzięczna, obecny nasz system jest niestabilny, a przy tak ważnych danych, nie mogę sobie na to pozwolić.

Jarcoo3

Posty: 22

 
Szczerze… to jest tyle teraz tych programów, że z pewnością coś znajdziesz. Ja akurat nie jestem z działu księgowości dlatego nawet nie będę próbować Ci pomóc.

Warto w takich momentach skorzystać z Google.

Grudziii2

Posty: 22

 
Ja jestem osobą, która zawsze szybko umiała nauczyć się obsługi nowego CRM więc nie wiem, który jest najłatwiejszy w obsłudze. Większość jest tak pisana, że choćby 60-latek powinien umieć z niego korzystać.

12erBis

Posty: 25

 
Nie wiem czy warto jest inwestować w rozwiązanie napisane jedynie dla Ciebie czy twojej firmy… to chyba zależy od twojego zapotrzebowania.

Ron

Posty: 28

 
Subiekt już od dobrych kilku lat jest głównym programem obsługi sprzedaży na system Windows.

Korzystałam i polecam

apepsi1983

Posty: 14

 
Witam Cię również.

Musisz wiedzieć, że każdy system jaki jest dedykowany dla pewnej grupy odbiorczej: sklepy, księgowość, logistyka mają uwzględnione najważniejsze funkcje w branży, więc każdy będzie pasował :-) Tylko kwestia przyzwyczajenia do interfejsu.

Kasia1212

Posty: 19

 
Nie wiem za bardzo co mogę Tobie doradzić. To jest tak ważna sprawa a zarazem indywidualna, że nie warto jest opierać się na opiniach osób postronnych.

dudi

Posty: 19