parowniki elektryczne lpg, która firma ?

parowniki elektryczne lpg, która firma ?

Poszukuje parowników elektryczny lpg z certyfikatem CE. W grę wchodzi tylko i wyłącznie znany producent. Byłoby dobrze gdyby firma, która to sprzedaje dysponowała wiedzą i doświadczeniem, bo sam nie znam się na tym.

Dymek45

Posty: 1

 
Według mnie, jeśli chce się mieć instalacje lpg to stawia się, na jakość, a nie na cenę. To podstawa, aby wszystko niezwykle dobrze działało. Jeżeli ktoś wybierze byle, którą firmę to potem może tego żałować. Tutaj nie ma żartów, bo mamy do czynienia z gazem i wszystko musi być zaprojektowane i wykonane w pełni profesjonalnie.

hertus

Posty: 3

 
Stworzenie projektu instalacji lpg potrzebuje sporego doświadczenia. Na tym po prostu trzeba się znać, aby nie popełnić żadnego błędu. U nas w firmie taka instalacja działa od lat. Poza przeglądami technicznymi nic z nią nie robimy.

namok

Posty: 4

 
Samemu za coś takiego się nie bierzemy. Kto potem zrobi odbiór techniczny? To wszystko musi być zgodne z normami i certyfikatami i tylko specjalista się tym może zajmować.

Nikuś23

Posty: 4

 
Wybór firm jest bardzo duży, ale nie będzie łatwo zdecydować. Na pewno warto do kilku sobie zadzwonić, aby się dowiedzieć, co mają dla nas przygotowane? Jeśli zrobimy taką analizę to natrafimy na taką ofertę, jaka w stu procentach spełnia nasze wymagania i oczekiwania.

Lupusx

Posty: 3

 
Testowałem już różne rozwiązania, niemniej jednak według mnie lpg to super pomysł. Jest to tania instalacja, która jest niesamowicie wydajna i każdemu taką polecam zamontować.

Seba123

Posty: 12

 
Mam instalacje gazową w suszarni zboża i jest wszystko niezwykle dobrze. Dla mnie ogromną zaletą takiej instalacji jest to, że nic nie muszę robić. Firma raz na jakiś czas przyjedzie i sprawdzi jak wyglądają zbiorniki i czy wszystko jest szczelne. Nic nie trzeba rozpalać i martwić się o opał. Dla mnie to super rozwiązanie.

adameczek2323

Posty: 9

 
Z tego, co wiem to przeglądami instalacji gazowych zajmuje się firma https://itgas.pl i zrobią to naprawdę w pełni profesjonalnie. Oni na tym się bardzo dobrze znają, dlatego warto nawiązać z nimi kontakt i wszystkiego się dowiedzieć.

@rebk67

Posty: 10

 
Według mnie, jeśli chce się mieć instalacje lpg to stawia się, na jakość, a nie na cenę. To podstawa, aby wszystko bardzo dobrze działało. Jeśli ktoś wybierze byle, jaką firmę to później może tego żałować. Tutaj nie ma żartów, bo mamy do czynienia z gazem i wszystko musi być zaprojektowane i wykonane w pełni profesjonalnie.

Black_Riot

Posty: 2

 
Nie ma kłopotów ze odszukaniem firmy, jaka zajmuje się projektowaniem przemysłowych instalacji lpg gazowych, ale zawsze trzeba sprawdzać doświadczenie takiej firmy. Im są bardziej znani tym lepiej dla nas.

propek12

Posty: 12