sprawdź numer telefonu, polecicie ?

sprawdź numer telefonu, polecicie ?

Zastanawiam się jak sprawdzić numery telefonów od nieznanych osób? Korzystacie z jakiegoś konkretnego serwisu?

fertuś

Posty: 1

 
Oszuści zawsze starają się nas naciągnąć. Jeśli dzwoni numer z UK to nie oddzwaniamy tylko go dokładnie sprawdzamy i wiemy wtedy czy to ktoś niebezpieczny.

Marioleczka

Posty: 5

 
Dla mnie sprawdzenie numer telefonu z UK zajmuje chwile. Korzystamy z serwisu https://whocalledmeuk.co.uk i jestem niesłychanie zaspokojony. Mają ogromną bazę, a samo wyszukiwanie trwa kilka chwil. Jest to niesłychanie bezproblemowe do zrobienia.

Yuri20

Posty: 7

 
Jeszcze nigdy nie odebrałem nieznanego numeru, którego początek jest na 44. Zawsze sprawdzam, kto dzwonił z UK i dopiero wtedy działam. Kilka razy uniknąłem problemów.

Bryzyt1

Posty: 2

 
Teraz już każdy winien wiedzieć, że nie odbieramy wszystkich numerów telefonów. Tylko te, jakie znamy. Jeśli będzie to numer, który ma dziwny początek to najpierw to sprawdzamy. Jeśli upewnimy się, że nie jest to żadne dla nas zagrożenie to dopiero wówczas oddzwaniamy.

ooops65

Posty: 27

 
Zawsze znajdzie się sposób na to żeby wyłudzać pieniądze. Tym bardziej obecnie, kiedy ludzie korzystają cały czas z telefonów. Można się pomylić odbierają nie taki numer. Może to zrobić babcia albo dziecko. Kłopoty będą ogromne, albowiem, mimo iż to oszustwo to i tak trzeba będzie z swojej kieszeni pokryć koszty z tym związane.

Nikuś23

Posty: 3