Skutery wodne w Warszawie, dobra firma ?

Skutery wodne w Warszawie, dobra firma ?

Mam pytanie, czy korzystaliście z jakiejś agencji odnośnie imprez dla firm na Mazurach? Coś takiego właśnie by nam się przydało. Znacie coś konkretnego? Z góry dziękuję.

Pendrzec

Posty: 13

 
U nas się sprawdziło. Wszyscy odżyli ;-) Generalnie propozycja tej agencji jest naprawdę bardzo znana, my korzystaliśmy z imprezy dla firm na Mazurach, było wspaniale.

wom_ww

Posty: 15

 
Już dawno myślałem o czymś takim dla swoich pracowników. W tym roku koniecznie muszę zdecydować się na taki wyjazd integracyjny w Warszawie. Zobaczymy co dobrego wniesie do naszej firmy.

Ptaszyna

Posty: 13

 
Zastanawia mnie tylko fakt, czy takie imprezy 4x4 w Warszawie są bezpieczne. Chyba są jacyś instruktorzy od takich spraw. Bezpieczeństwo to najważniejsza kwestia. Bez zapewnień nigdy w życiu bym się na taką imprezę nie wybrał.

Hunka

Posty: 20

 
Odnośnie imprez 4x4 w Warszawie to kobietom raczej one jednak nie pasują., dlatego dobrze jest wybrać agencję, która ma też coś do zaproponowania paniom. Koleżanki się nudziły, nie podjęły się wyzwania. Jeśli chodzi o męską część, była bardzo zadowolona, no ale jak tu nie być zadowolonym ;)

beata77

Posty: 12

 
To witajcie w klubie, bo też byliśmy na wyjeździe integracyjnym w Warszawie właśnie od nich, polecam firmę bez dwóch zdań, choć w każdej dyscyplinie nie uczestniczyłem. Miałem nieco obaw co do terenówek, a bardziej tego ekstremalnego szlaku, ale na skuterach wodnych bawiłem się jak dziecko. Pozdrawiam.

roudee

Posty: 29

 
Odnośnie imprez 4x4 w Warszawie to kobietom raczej one jednakże nie pasują., dlatego dobrze jest wybrać agencję, jaka ma też coś do zaproponowania paniom. Koleżanki się nudziły, nie podjęły się wyzwania. Jeżeli chodzi o męską część, była niezmiernie zadowolona, no natomiast jak tu nie być zadowolonym ;)

Marioleczka

Posty: 12

 
Osobiście lubię to miejsce, więc tym bardziej zareagowałam z uśmiechem na ustach na imprezę dla firmy w Zalewie Zegrzyńskim. Pomyślałam sobie, że to właśnie będzie to, czego potrzebujemy u nas w pracy. Ogólnie za mało jest takich wyjazdów, ale popieram je i polecam każdemu, zwłaszcza nam zapracowanym mróweczkom :)

Lupusx

Posty: 12

 
No właśnie w wielu firmach takich rzeczy się nie organizuje, więc nie wiedzą ile tracą. Sam był chętnie wziął udział w takiej imprezie 4x4 w Warszawie. Wszyscy chcą tylko korzystać, większość szefów nie ma pojęcia ile dobrego zrobiliby dla swojego biznesu, gdyby poważnie traktowali swoich pracowników.

Alek33

Posty: 20

 
Tu macie skutery wodne w Warszawie http://adrenalinaclub.pl. To adres profesjonalnej multi agencji, która od lat zajmuje się wyjazdami dla firm, integracyjnych, incentive.

bar33

Posty: 13