Orkiestra weselna, sprawdzony zespół

Orkiestra weselna, sprawdzony zespół

Pilnie poszukuję grupy muzycznej, która zajmie się prowadzeniem oprawy muzycznej na weselu mojego syna. Chodzi mi o rzetelnych ludzi, którzy przyłożą się do pracy.

Pozdrawiam!

azBee

Posty: 25

 
Najważniejsze, żeby nikt wam się na weselu nie pobił. Na naszym przyjęciu była taka grubsza bójka, zaraz po poprawinach, bo się sąsiad – przyjaciel rodziny trochę poczuł za swobodnie, ale rozeszło się po kościach.

czes212

Posty: 19

 
Nie bójcie się, jakoś pójdzie. Jaka by orkiestra nie była i tak wszystko zależy od tego, czy goście chcą się bawić, czy raczej wolą siedzieć przy stole i plotkować:P Paradoksalnie, zawsze na weselu najwięcej energii mają wujki z ciotkami:P

Michasik

Posty: 27

 
Dobrze wspominam muzyków ze swojego przyjęcia weselnego. Mają stronę kapelanawesela.pl i generalnie mogą dojechać w każde miejsce w kraju.
Profesjonalny sprzęt, a do tego super repertuar, który w sumie ułożyliśmy wspólnie:)

ciopix

Posty: 14

 
Co by tutaj poradzić...sprawdzaj różne fora, nie tylko te tutaj. Jest dużo takich typowo weselnych for w sieci, może trafisz na jakieś opinie.
Powodzenia życzę;)

El2CzupakaBra

Posty: 17

 
Tia...znalezienie kapeli na wesele to faktycznie wyzwanie:) Aleee powiem Ci, że są większe. Znaleźć salę też nie jest łatwo, a poza tym trzeba też ogarnąć dobrego fotografa, żeby nie spartolił roboty...

nithrom

Posty: 23