fajny zespół na wesele, gdzie szukać??

fajny zespół na wesele, gdzie szukać??

Jak myślicie, czy znajdzie się jakiś dobry zespół muzyczny w Rykach? Ile wcześniej trzeba zamówić takich muzyków na wesele? Jak są dobrzy, to pewno kiepsko z terminami :(

Ventooo1

Posty: 2

 
Dla mnie liczy się fakt, aby był to nie tylko wyśmienity zespół muzyczny, natomiast też konferansjer. Jak na razie nie odszukałem żadnego w Łukowie. Może naprawdę szukać też po okolicach. Pewnie taka opcja z dojazdem jest dużo droższa, natomiast jak nie znajdziemy, innego wyjścia nie będzie.

Kitas

Posty: 9

 
To ile wcześniej trzeba kochani szukać zespołu muzycznego na wesele i jak wygląda kwestia muzyków w Rykach? Nie mam zamiaru mieć podobnego problemu, a ślub za rok, więc to chyba zdecydowanie dobry termin na szukanie muzyków, fotografa itd. :D Pozdrawiam i liczę na odzew.

Yuri20

Posty: 12

 
To link do naprawdę fajnego zespołu na wesele http://zespol-retro.pl. Znajomi ich wynajęli i teraz sami wiemy, komu zlecimy granie na naszym weselu ;) Bardzo zgrana paczka muzyków, którzy wiedzą jak rozbawić starych i młodych. Uważam ich za mega profesjonalistów w swoim fachu.

nemiasty

Posty: 6

 
Nie demonizujmy sprawy. Znajdziesz na pewno. Musisz tylko poświęcić troszkę czasu na sprawdzenie opinii o takim zespole muzycznym z Puław. Wiadomo, nie każdy będzie fachowy. Na ostatnią chwilę na nieszczęście tak jest.

zoobok56

Posty: 17

 
Dobry zespół ślubny to podstawa udanej zabawy. Nie wyobrażam sobie, żeby na moim grali kiepscy muzycy :) Śledzę wątek, albowiem faktycznie interesujący. Zobaczymy, kto rządzi w tej branży.

GGregbard

Posty: 13

 
U nas też było podobnie. Nie mieliśmy zbytnio szczęścia podczas szukania fajnego zespołu na wesele. Nie trafiliśmy na dobrych muzyków. Mogę powiedzieć, że było jako tako. Szału nie było, jak to tutaj niektórzy wypowiadają się w samych superlatywach o muzykach, którzy grali na ich weselach.

agapod17

Posty: 21

 
Dobry zespół weselny to temat rzeka. Po pierwsze trzeba wiedzieć, czego oczekiwać i na co zwrócić szczególną uwagę. Takich muzyków nie wybiera się ot tak i nie kieruje ceną. To z całą pewnością bardzo złe kryterium wyboru. Najlepiej poświęcić na to więcej czasu i zacząć szukanie długo przed planowanym ślubem.

Piotr_21

Posty: 7

 
Jeżeli chodzi o zespół muzyczny w Kozienicach, to akurat nie mam żadnych sensownych namiarów. Może ze stolicy kogoś wziąć. Tyle że tam to chyba biorą zdecydowanie drożej. Fundusze mamy mocno ograniczone.

waldek3551

Posty: 27

 
I tak właśnie trzeba robić. U nas podobnie. Też nie mamy zamiaru działać na ostatnią chwilę i szukać zespołu muzycznego na wesele w Rykach na ostatnią chwilę. Należę do osób, jakie lubią mieć wszystko dopięte na ostatni guzik.

grubyB

Posty: 14