Darmowe mp3 - POMOCY!!!

Darmowe mp3 - POMOCY!!!

Szukam dobrej muzyki pop za darmo, jeśli możecie podzielić się adresami stron z darmowymi mp3 z góry wielkie dzięki. Wszędzie trzeba płacić.

werwer00

Posty: 17

 
Ja zawsze mam problemy ze znalezieniem w internecie darmowych mp3, które mnie interesują, ale widać, że ta strona prowadzona jest dość rzetelnie i można rzeczywiście znaleźć na niej sporą ilość muzyki. Dość często z tego co widzę jest aktualizowana.

xacti

Posty: 13

 
Mnie również nie udało się pobrać piosenki, którą chciałam za darmo. Tak to już jest, że nic nie ma za darmo. Tym bardziej jeśli nie chodzi o oklepane kawałki.

Bialy_Wilk

Posty: 19

 
Jak kiedyś pobierałeś piosenki z sieci to zapewne dobrze wiesz, ile czasu trzeba nad tym spędzić. To nie dla mnie. Posłuchać owszem, ale ściągać większe ilości wolę w inny sposób niż z tych darmówek. Pozdrawiam.

Lupusx

Posty: 12

 
Hej, mnie również odpowiada opcja pobierz mp3 za darmo. Może naprawdę trzeba się nieźle czasami naszukać, natomiast dla chcącego nie ma nic ciężkiego. W necie można znaleźć masę takich stron, jakie mają sporą ofertę jeśli chodzi o utwory muzyczne. Dawno nic nie ściągałem, może pojawiły się nowe.

Thaniell

Posty: 22

 
Na stronie http://pobierzpiosenki.pl bez problemu pobrałem piosenki, jakich szukałem. W porównaniu z innymi stronami mają dobrą jakość. Polecam więc odwiedzić tę stronę.

aehnop33

Posty: 28

 
Na stronie z darmowymi mp3 musi być wyszukiwarka, w przeciwnym razie człowiek zaczyna tracić cierpliwość, wertując kategorie. Ostatnio odnalazłem fajną stronkę z całymi albumami do ściągnięcia. Nic się nie zmulało i poszło prędko. Niemniej jednak w większości stron tak nie jest.

Raczek333

Posty: 24

 
Miałem ostatnio szansa przetestowania kilku stron, na jakich można pobrać mp3. W większości z nich jest ta sama baza muzyczna, te same oklepane hity. Niewiele portali decyduje się na faktycznie coś innego, a szkoda. Być może nie wpadłem na takie, nie wiem. Jeśli już chcesz ściągnąć coś ekstra, musisz płacić.

Y_data2

Posty: 26

 
Na tej proponowanej przez Was stronie jest możliwość ściągnięcia albumu wykonawcy. Nie wiem jak wygląda to w praktyce, ale myślę, że w takim wypadku nie jest to darmowe mp3, ale już płatne. Spróbuję to dam wam znać.

12erBis

Posty: 25