naturalne kosmetyki

naturalne kosmetyki

W jaki sposób dopasowałyście skuteczne kosmetyki do cery dojrzałej? Sporo rozwiązań na rynku i nie wiem do końca, jak podejść do zakupu. Nie chcę też ryzykować dziwnym składem, ale jak potwierdzić, czy konkretny preparat zadziała?

Niciuśś98

Posty: 1

 
Zaskakująco niska cena za krem z takim składem. Muszę sprawdzić. Dzięki.

stopiw7

Posty: 19

 
No właśnie polskie marki coraz lepsze w świecie kosmetyków. O tej czytałam nawet w zagranicznym, dość popularnym magazynie dla kobiet.

pawel253

Posty: 4

 
Mi chodzenie w maseczce faktycznie pogorszyło cerę. Kosmetyki premium jeszcze temat ratują, ale ciekawe, jak długo jeszcze?

Marioleczka

Posty: 2

 
Terapia naturalna premium od czasu do czasu się przydaje. Kosmetyki trzeba czasami zmienić, żeby skóry do konkretnych składników nie przyzwyczajać za bardzo, tylko różnicować.

czerwińska

Posty: 14

 
Bezkonkurencyjne kosmetyki, a widziałam, że czasami na dość niezłych promocjach występują. Wydaje mi się, że sporo rzeczy zaczerpnęli z azjatyckich technik pielęgnacyjnych, ale to bardzo dobrze.

serumP007

Posty: 11

 
Pielęgnacja organizmu, nie tylko twarzy się liczy. Trzeba możliwie najlepsze rzeczy dostarczać z zewnątrz i wewnątrz, czyli catering dietetyczny powiedzmy i kosmetyki naturalne Naturikke, albo coś w podobnej konfiguracji. Żadnego syfu nie jeść, dobrze oczyszczać skórę i wyniki się pojawią. Nie ma czegoś takiego, jak tylko pielęgnacja twarzy. Musisz podejść do sprawy dość kompleksowo.

codePerformance

Posty: 13

 
Jestem zwolenniczką testowania naturalnych marek, które utrzymują ekologiczne standardy produkcji, więc oczywiście sprawdzę polecenie i dam znać, co z tego wyszło po pewnym czasie.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Bomba witaminowa na twarz, to mi się bardzo podoba. Jeszcze pomyślałam, żeby te kosmetyki uzupełnić kroplówką witaminową właśnie. Raz na pół roku można tak spróbować zadbać o siebie.

Lupusx

Posty: 3

 
O wygląd warto powalczyć, przecież w takim świecie żyjemy, że bez dobrego wyglądu nikt Cię poważnie nie traktuje.

Marioleczka

Posty: 7