Proszę o pomoc odnośnie pizzerii w Ostrowcu ?

Proszę o pomoc odnośnie pizzerii w Ostrowcu ?

Macie jakieś zdanie odnośnie dobrej pizzy z Ostrowca? Gdzie można tanio zamówić i zjeść placka, który naprawdę dobrze smakuje? Piszcie, jestem w mieście od niedawna.

ciopix

Posty: 10

 
Taka tania pizzeria w Ostrowcu to super okazja, żeby częściej zaglądać do niej. Mam nadzieję, że ceny będą się trzymały na tym poziomie przez długo. Wspólnie z rodzinką 4 osobową duża pizza w ich wydaniu spokojnie nam wystarcza, żeby się najeść. Pozdrawiam i życzę oczywiście smacznego.

Oct714

Posty: 19

 
Jeszcze nie miałem okazji spotkać się z tak szybką dostawą pizzy w Ostrowcu, jak tu właśnie. Też chwalę sobie ten lokal, tym niezwyklej, że miałem już styczność z niezłymi akcjami, dzięki jakim traciłem nie raz już nerwy. Teraz nie muszę się już martwić, gdy dopada mnie wilczy głód. Polecam tę pizzerię wszystkim rozkochanym w plackach:)

ZPL33

Posty: 19

 
Nie niezmiernie orientuję się, jak sprawa wygląda z dostawą pizzy w Ostrowcu, albowiem wolę iść do lokalu, żeby zjeść coś ciepłego niż narzekać na forum. Pozdrawiam.

Dagmara87

Posty: 19

 
Tę pizzerię w Ostrowcu mogę polecić z zamkniętymi oczami http://www.mobilnapizza.pl. Nigdy się na nich nie zawiodłem, przede wszystkim w weekend, gdzie wszędzie czeka się godzinami i przyjeżdża byle co.

Bryzyt1

Posty: 18

 
ie jem często takich przysmaków, ale burger w tej pizzerii w Ostrowcu jest rzeczywiście całkiem całkiem. Świeżo przygotowany, z chrupiącą bułeczką. Mniam, mniam. Warto też chodzić do nich na pizzę, pyszne ciasto i dobra cena.

azbe

Posty: 16

 
Z takim burgerem jak w Ostrowcu w pizzerii jeszcze moje podniebienie nie miało do czynienia. Szkoda, iż to takie kaloryczne, a u mnie trudno o ruch, albowiem mógłbym je jeść rano i wieczorem. Jeżeli chodzi o standard lokalu, to rzeczywiście jestem pod wrażeniem.

Nimert56

Posty: 14

 
Widzę, że nasze miasto rośnie w siłę. Nie marnujcie czasu, tę pizzerię w Ostrowcu pożądane byłoby odwiedzić i zjeść sobie smacznie. Kilka razy miałem okazję zamawiać od nich pizzę do domu i nigdy nie zawiodłem się na jej jakości.

saradonin

Posty: 14

 
Osobiście wolę pójść na miejsce i zjeść dobrą pizzę. Albowiem jeśli chodzi o dostawę pizzy w Ostrowcu, jak sądzę też i w innych miastach bywa rożnie. Raz trafi Ci się szybko i cieplutko, drugim razem będziesz mieć powody do narzekania. A czasem pewnych spraw po prostu nie da się przeskoczyć.

Jacek1812

Posty: 19