pizzeria bydgoszcz, oferta ?

pizzeria bydgoszcz, oferta ?

Gdzie zamawiacie pizzę? Od jakiegoś czasu nie jestem już zadowolona z lokalu, któremu dawałam zarabiać :) Może polecacie jakąś nową lub starą pizzerię w Bydgoszczy, o jakiej nie wiem?

Piotr_21

Posty: 7

 
Pieczarki, szynka i brokuły :) To moja ulubiona pizza, jaką na szczęście można kupić w każdej pizzerii w Bydgoszczy. Znajoma ma większe wymagania i normalnie nie jest zadowolona z realizacji zamówienia :D Gdy nie mam szanse wyjścia, zamawiam jedzonko do domu, ale to nie ulega wątpliwości rzadziej, bowiem wolę ruszyć w drogę przed kolejną porcją kalorii.

Yuri20

Posty: 12

 
Pizzeria w Bydgoszczy godna polecenia http://www.piratto.pl. Przekonajcie się sami, bo trudno pisać, że coś jest naprawdę smaczne. Tę pizzę po prostu trzeba spróbować. Pozdrawiam.

Bienkus

Posty: 12

 
Czekam w takim układzie na przepis, a dopóki nie zdobędę, nie będę szlochać, że od czasu do czasu zjem sobie pizzę. Jak już tu jestem, to spytam o pizzerię w Bydgoszczy, którą polecacie, bo robią tam smaczne pizze.

Thaniell

Posty: 22

 
Najgorsze jest to, że jak zamawiasz pizzę, to z reguły przywożą ją zimną lub delikatnie ciepłą. Jeszcze chyba nigdy nie byłem w pełni zadowolony z zamówienia. W Bydgoszczy jest sporo pizzerii, ale naprawdę chyba żadna z nich nie jest do końca w porządku, jeśli chodzi o dowozy. No chyba, że się mylę. Możecie mnie poprawić.

Wygodniś22

Posty: 9

 
No właśnie. Te kalorie są najgorsze. W końcu pizza to rzeczywiście dość syte danie. Na pewno nie na wieczór na kolację. A może znacie jakiś lokal w Bydgoszczy, gdzie serwują małokaloryczną pizzę :)

grzes3345

Posty: 9