Dobra pizza w Ostrowcu Świętokrzyskim

Dobra pizza w Ostrowcu Świętokrzyskim

Witam.

Ile potrafi kosztować pizza w Ostrowcu? Czy wybierając się we dwoje wystarczy mi 20-30 pln?

derbuss4

Posty: 16

 
Zawsze miałem jedną sprawdzoną pizzerię w Ostrowcu, jaką odwiedzałem regularnie. Niedawno postanowiłem sprawdzić ofertę wszystkich pozostałych pizzerii, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Odkryłem także kilka interesujących lokali, o których uprzednio istnieniu nie wiedziałem lub po prostu słyszałem wyłącznie negatywne opinie, jakie były bezpodstawne.

EpIon7

Posty: 23

 
W mojej opinii niezmiernie dobra pizza w Ostrowcu to propozycja http://www.mobilnapizza.pl. Są oni w stanie zrobić dla Ciebie doskonałą pizzę zarówno w lokalu, jak i na wynos. Niezwykle ogromną zaletą ich oferty jest fakt, iż zamawiając na wynos powyżej 20 złotych nie trzeba płacić zupełnie nic za dostawę na terenie Ostrowca. Osobiście ich pizza mi niezmiernie smakuje :)

Asd7

Posty: 24

 
Przyznam szczerze, iż poniektóre pizzerie w Ostrowcu oceniam zwłaszcza po tym, ile wynosi czas dostawy, albowiem jakość ich pizz jest niesłychanie porównywalna, tak jak i ceny.

Dostawa pizzy w Ostrowcu zwyczajnie potrafi zająć maksymalnie 30 minut od zamówienia, niemniej jednak zdarzają się momenty (przede wszystkim w weekendy wieczorem), gdy trzeba czekać nawet… 2 godziny!

azBee

Posty: 25

 
Wydaje mi się, że pizza w Ostrowcu robiona jest w całkiem sporej ilości lokali.

Dzięki temu klienci mają satysfakcjonująco szeroki wybór między kilkunastoma pizzeriami. Nie da się ukryć, że dzięki temu zawsze można spróbować czegoś nowego i odkrywać nowe smaki pizzy.

łałtos

Posty: 9

 
Częstokroć słyszałem o tym, iż dobra pizza w Ostrowcu dostępna jest w dużo lokalach.

Kierując się tą opinią poszedłem do pierwszej lepszej pizzerii i na szczęście spełniła moje oczekiwania. Niezmiernie olbrzymim zaskoczeniem był fakt, iż za darmo mogłem wybrać puszyste ciasto, co jest rzeczywiście rzadkością wśród lokali gastronomicznych.

esdoen1

Posty: 19

 
Dobra pizza w Ostrowcu ma przede wszystkim całkiem sporo składników, a także ciasto, które spełnia wymagania klienta.

Niektórzy mogą życzyć sobie, aby było ono cienkie, jak we włoskiej pizzy, natomiast inni preferują grube ciasto, co nie powinno dziwić.

Miner-ooo

Posty: 26