byliny, znany producent ?

byliny, znany producent ?

Jest ktoś, kto produkuje rośliny i ma sprzedaż zdalną? Szukam szkółki, która jest w pełni profesjonalnie przygotowana z ofertą. Mam duże wymagania i oczekiwania.

3czex

Posty: 4

 
Kupowałem trawę ozdobną i urosła rzeczywiście piękna. Nie jest mocno wymagająca, dlatego nawet bez doświadczenia można sobie z tym poradzić. Jeśli ktoś nie chce siedzieć i pielęgnować ogrodu to trawnik uważam za najlepsze i najniezwyklej praktyczne rozwiązanie dla każdego.

Yuri20

Posty: 3

 
Kupowałem trawę ozdobną i urosła naprawdę piękna. Nie jest mocno wymagająca, dlatego nawet bez doświadczenia można sobie z tym poradzić. Jeśli ktoś nie chce siedzieć i pielęgnować ogrodu to trawnik uważam za najlepsze i najbardziej praktyczne rozwiązanie dla każdego.

zambott

Posty: 12

 
Jeśli ktoś szuka trawy ozdobne to na https://byliny-swierk.pl/home,9,trawy.html są dostępne. To szkółka, z którą współpracujemy od bardzo dawna. Zawsze maja rośliny najwyższej klasy, które spełniają nasze oczekiwania. Nasi klienci też są później zadowoleni.

dobres34

Posty: 3

 
W sprzedaży jest wiele mniej i niezwyklej wymagających roślin. Na pewno byliny są mało wymagające, dlatego na początek jak najniezwyklej się nadają do ogrodu.

pawel253

Posty: 4

 
Trzeba zgłaszać się do takie szkółki, która naprawdę wie jak produkować rośliny. Wówczas można uzyskać jakość lecz i niskie ceny. Na tym dużo osobom zależy.

Marioleczka

Posty: 6