świerk hermann naue, jaki sklep?

świerk hermann naue, jaki sklep?

Znacie jakiś sklep, który proponuje rośliny ogrodowe w sprzedaży wysyłkowej? Konieczny mi ktoś, kto ma znaczny wybór roślin iglastych i liściastych. Chce, co nie, co zamówić do swojego ogrodu, niemniej jednak nie do końca jeszcze wiem, co to ma być.

gancarczyk67

Posty: 1

 
Miałem ostatnio sosnę carsten i była bardzo ładna. Niestety wyjechałem na jakiś czas, a osoba, jaka miała dbać o ogród nie robiła tego tak jak trzeba. Ostatecznie z rośliny za wiele nie pozostało. Może jeszcze odbije, a jak nie to od razu zamówię sobie nową sadzonkę.

Nikuś23

Posty: 4

 
Jeśli ktoś szuka ciekawych odmian świerka to dla mnie świerk białobok jest super. Można go posadzić w każdym ogrodzie. Trzeba tylko pamiętać o podlewaniu i nawożeniu. Bez kłopotów można będzie zamówić do świerków nawozy dedykowane. W ten sposób zadbamy w stu procentach o roślinę.

namok

Posty: 3

 
Kupiłem jodłę sadzonki w sklepie internetowym https://www.podlewane.pl/pl/p/Jodla-gorska-Compacta-C3/6514 i wszystkim polecam tam zajrzeć. Ogrody wybór sadzonek, które są świeże i bardzo szybko rosną.

Jacek1812

Posty: 19

 
Polecam sosnę cesarini blue, która nadaje ogrodowi super wyglądu. Niebieska sosna od razu wyróżnia się na tle innych roślin, jakie mam w swoim ogrodzie.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Długo poszukiwałem świerkowych sadzonek, lecz wreszcie natrafiłem na jakiś sklep internetowy. Nie pamiętam dokładnie jego nazwy, lecz dokładnie wszystko sprawdzę. Oferta była naprawdę niezmiernie duża i dobrze opisana.

Yuri20

Posty: 9

 
Trzeba przejrzeć sobie wszystkie oferty, a wówczas każdy będzie wiedział, co powinien kupować. Wybór iglaków jest znaczny, niemniej jednak trzeba mieć miejsce i trzeba wiedzieć, które warunki musimy im dać żeby rosły niezmiernie dobrze.

labuh

Posty: 2

 
Ofert z roślinami jest bardzo mnóstwo. Wszystkich się nie pomieści w ogrodzie chyba, że ma się kilka hektarów. Trzeba coś wybierać i dobrze analizować, co gdzie ma być?

Bienkus

Posty: 6

 
Kopiowaliśmy do ogrodu jodłę sadzonki i jesteśmy zadowoleni. Z tego, co pamiętam to była to jodła górska, niemniej jednak muszę jeszcze zbadać dokładnie odmianę, jaką posiadam.

090913123

Posty: 2

 
Mam cyprysika sadzonkę ze sklepu www i wszystko jest w porządku. Roślina się przyjęła i dzięki opisowi wiedziałem, jakie stworzyć jej warunki. Jestem zadowolony z tego, bo w niskich cenach były wtedy dostępne cyprysy. Kupiłem ich kilka i z żadnych z nich nie mam obecnie żadnego problemu. Polecam takie zakupy.

Jasio234

Posty: 4