Sklepy internetowe z kosmetykami naturalnymi

Sklepy internetowe z kosmetykami naturalnymi

Cześć. Znacie jakieś fajne drogerie internetowe oferujące duży wybór kosmetyków naturalnych w przystępnych cenach? Gdzie kupujecie preparaty pielęgnacyjne i kosmetyki kolorowe?

Ptaszek22

Posty: 1

 
Masła się u mnie super sprawdzają. Już nie od dzisiaj wiadomo, że wiele produktów z kuchni w kosmetyczce może też mieć swój udział. Jaki przykład? Kapustą kiszoną kiedyś Wikingowie myli włosy, tym osadem :)

łałtos

Posty: 9

 
Dobry i znany, nawet na YouTube sklep. Też biorę od nich ciągle coś nowego. Masa unikalnych serii, że tylko tam znajdziesz.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Podobno kosmetyki ze śluzem ślimaka dobrze się sprawdzają przy problemach dermatologicznych. Stosowałam na nawilżenie i się sprawdziło. Moim zdaniem https://e-naturalne.pl/pl/c/Seria-Snail-slimak/158 działa lepiej od cynku na takie drobne syfki. Nakładam na wieczór, a rano już mam czystą twarz. Staram się nie wyciskać, chociaż wiadomo, czasami kusi. Jak nie możesz sobie poradzić ze skórą to możesz spróbować. Nie dam gwarancji, bo wiadomo, jak jest, ale u mnie całkiem dobrze to się sprawdza. Całe życie chodzę z syfkami, ale widzę, że produkują coraz lepsze kosmetyki, więc jest nadzieja dla nas :)

kLINER

Posty: 15

 
Mam od nich tonik, dwa olejki do twarzy, teraz balsam dokupiłam i masło kawowe. Jeszcze z takim się wcześniej nie spotkałam. Uwielbiam ten zapach.

noman1

Posty: 18

 
Też jestem zdania, że marki premium to bazują tylko na reputacji, a niekoniecznie na składzie, więc zgadzam się z opcją szukania tańszych, ale podobnie jakościowych alternatyw.

Grabow12

Posty: 6

 
Zrezygnowałam w kosmetykach z alkoholu i od razu lepiej z twarzą. Polecam każdej kobiecie.

englandrm

Posty: 5

 
Przejrzę na pewno i dziękuję za komentarz. Właśnie o coś takiego mi chodziło.

tigra32

Posty: 11